Навчально-практичний центр ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ"

icon mhНавчально-практичний центр забезпечує проведення практик для студентів спеціальності «Агроінженерія», на яких вони набувають навичок з ремонту дизельних та карбюраторних двигунів, технічного обслуговування, діагностування тракторів і автомобілів а також виконують ремонт сільськогосподарської техніки.

icon elБазові лабораторії та навчальний полігон спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» дають можливість студентам-практикантам виконувати електромонтажні роботи, проводити монтаж внутрішніх силових і освітлювальних проводок, зовнішніх повітряних і кабельних ліній електричних машин і трансформаторів, комутаційно-захисної апаратури, вторинних кіл автоматичного керування технологічними процесами в сільськогосподарському виробництві.

icon pzПрактичне навчання студентів спеціальності зі спеціальності «Право», в ході якого студенти придбавають навики і уміння в організації кадрової роботи, складанні договорів; ознайомлюються з претезійно-позовною діяльністю підприємств, беруть участь в судах за рішенням господарських суперечок та ін.

 

 

icon mdПри навчанні студентів за спеціальностями «Менеджмент» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» враховуються новітні тенденції, під час проходження практичного навчанні студенти створюють віртуальні підприємства, розробляють бізнес–плани, працюють в умовах максимально наближених до виробничих.

 

icon gzМетою практичного навчання за фахом «Геодезія та землеустрій» є придбання навиків і умінь у використанні геодезичної і комп'ютерної техніки, вивчення і робота з аерофотозніманнями, проведення дешифрування місцевості, складання проектів землеустрою.

icon isЗ 2006 року Новокаховський коледж готує фахівців зі спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології».

Ґрунтуючись на вже створених в учбовому закладі, комп'ютерних класах, телестудії, інтернет-класі, лабораторії інтерактивного навчання, були організовані учбові практики з цієї спеціальності.

 

icon turizmНавчальні практики за якими проводиться навчання в центрі:


Краєзнавча;
Екологічними маршрутами.