Навчально-практичний центр ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ"

 

mihailovРевейчук Станіслав, група МХ9216

19.02.2020

З 10 листопада по 10 лютого я проходив закордонну практику. Робив у фермерському господарстві, займався продукцією по підготовці до супермаркету, їздив на різних видах навантажувачів. На протязі першого місяця виконував різну роботу – це був як випробувальний період, було трохи тяжко. Другий місяць вже було легше: готував овочі на продаж до супермаркету. На третьому місяці було ще легше – вже їздив на навантажувачі.

Практика була добра. Мені дуже сподобалась. З цієї практики відібрав для себе багато чого, з’явилися взагалі другі погляди

 

 

mihailovОлександр Михайлов, група МХ9216

15.01.2020

З квітня місяця до червня я проходив практику за кордоном.
Прибули ми в місто Франкфурт. На місцевому автовокзалі нас, всіх студентів, зустріли господарі ферми і доставили до місця проживання. Нам сподобалось помешкання і містечко Дармштад, в якому ми проживали.
Ми ходили в місцевий супермаркет і купували те що вважали за потрібне.
Спочатку нам робота давалась тяжко, дуже напружено.
Дана практика мені сподобалась, залишилось багато вражень і я рекомендую студентам, які мають можливість, обов’язково пройти аграрну практику.

 

 

Дjupinaмитро Жупина, група МХ9116

19.11.2019

Цього року я був на закордонній практиці в Німеччині на підприємстві Spreewaldbauer Ricken.
На цьому підприємстві я займався збором полуниці, огірків та малини.
Умови життя там не є одними з найкращих.
Праця була дуже тяжкою. Почасова оплата праці була доволі незвичайною тому, що, якщо ви не виконували годинну норму, то вам і не зараховувалася година робочого часу, а погодинна норма була такою, що ви її просто фізично не сможете виконати.
Чесно зароблені гроші в кінці контракту треба ще спробувати забрати.
Краще шукайте іншу роботу в Німеччині бо в підприємстві Ricken ви не зможете достойно заробити.

 

Виробнича практика за кордоном – це поглиблення ваших професійних навиків у сфері сільського господарства, покращення рівня володіння іноземною мовою, безцінний досвід міжкультурного спілкування та додатковий заробіток для вас.

Відбір кандидата для участі в програмі практики за кордоном відбувається відповідно до «Положення про закордону практику» по коледжу.

zakordonna praktika 01

Керівництвом навчального закладу було укладено угоди з наступними установами, що дає можливість студентам проходити практику в провідних господарствах країн Великобританії, США, Данії, Норвегії, Польщі, Германії, Австрії та Швеції:

 

icon wordЗаява на участь у конкурсному відборі на проходження виробничої практики за кордоном

 

icon wordАнкета студента-учасника конкурсного відбору на ознайомчу виробничу практику за кордоном

 

icon wordРозписка

 

Дочірні категорії