Навчально-практичний центр ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ"

Ми, студенти 21ГЗ, 31ГЗ, 21ГЗ груп факультету АТЕ спеціальності «Геодезія та землеустрій» висловлюємо щиру подяку Вашому навчальному закладу та всім співробітникам за теплий прийом, щирість і відкритість яку було нам надано під час проходження навчальної практики.

Шановний колектив Навчально-практичного центру Новокаховського коледжу ТДАТУ.

Ми, студенти групи 41-3в Петрівського аграрного коледжу висловлюємо щиру подяку за організацію екскурсій по господарствам та здобуті знання, доброзичливості людей які з нами працювали упродовж практики.

Шановний Навчально-практичний центр Новокаховського коледжу ТДАТУ, ми, студенти групи 41 мех. Петрівського аграрного коледжу.

Висловлюємо щиру подяку за організацію екскурсію по господарству та здобуті знання: доброзичливості людей які з нами працювали, дякуємо за смачну іжу в їдальні за гарну гру волейбол.

Вельмишановний колектив Новокаховського коледжу ТДАТУ, та навчально-практичного центру.

Збірка студентів lll-А,Б відділення «Виробництва та переробки продукції рослинництва» Бобринецького коледжу БНАУ щиро дякує за добре ставлення та турботу, проходження в організації навчальної практики.

Шановний колектив Навчально-практичного центру Новокаховського коледжу ТДТУ.

Ми студенти групи 41-Мех. Петрівського державного аграрного технікуму, а також викладачі технікуму висловлюють щиру подяку за організацію практичних екскурсій по господарству, надання навичок майбутнього механіка.