Навчально-практичний центр ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ"

Seasonal Worker Pilot – Concordia UK 2020

Пропонуємо до Вашої уваги стажування у Великобританії терміном на 4-6 місяців. Практику проходять на сільськогосподарських підприємствах у садівництві – вирощування та збір фруктів, овочів, ягід в тунелях та на відкритому ґрунті. Розміщення надаються по всій території Великої Британії. Виїзди розпочинаються з квітня та тривають до вересня включно. Дату початку стажування та тривалість практики заявник вибирає самостійно.

Вимоги до учасників програми: вік 18-45, бажання працювати у сільському господарстві, відсутність міграційних проблем (депортації, порушення візового режиму, нелегальне перебування за межами України).
Вартість програми складається тільки з візового збору до посольства Великобританії та вартості квитка на проїзд: (303 євро – візовий збір у посольстві Великобританії, віза сезонного робітника Tier 5) + авіабілет* (від 150 до 270 евро екв. в два боки).

Тривалість робочого дня – в сезон збирання врожаю приблизно 12 годин, мінімальна кількість годин – 39 годин на тиждень (за бажанням можна працювати більше).

Оплата – погодинна або за відрядну роботу. За відрядним типом роботи практиканти зазвичай можуть заробити більше, ніж при погодинній оплаті, яка складає £8.21 (британський фунт стерлінгів) за годинну.*

Страхування – забезпечується оператором схеми сезонних робітників Конкордією на весь період розміщення (включно страхування відповідальності та від нещасного випадку у робочий час, термінову медичну допомогу).

Проживання – в караванах (повністю обладнаних) або в окремих будинках (за типом гуртожитку), кухня та душові можуть знаходитися на території проживання, або безпосередньо у будинках. Кухонне приладдя, матраци, подушки – зазвичай забезпечуються роботодавцем. Вартість проживання буде залежати від ферми та типу розміщення:
а) безкоштовно;
б) до 35 фунтів на тиждень;
в) до 52 фунтів на тиждень включно з послугами водопостачання, газ та електрику.

Харчування – за власні кошти (фермер організовує щотижневі поїздки до супермаркетів). Приблизні витрати на харчування складають від 20 до 30 фунтів на тиждень (цигарки, алкоголь не включено до необхідних речей). На території ферми є повністю обладнані кухні та необхідне приладдя для приготування їжі.

Податки та інші відрахування - * Податок на прибуток (Income Tax) складає 22%, стягується тільки тоді, коли сума загального заробітку перевищує £12 500 (станом на 6 квітня 2019).* Внески до фонду соціального страхування (National Insurance – NI), складають 12% від суми кожної тижневої зарплати, що перевищую £166. (Якщо Ви отримали за тиждень, наприклад, £366, то суму внеску до NI буде нараховано наступним чином: £366 - £166 = £200, і 12% буде відраховано з остаточної суми. Таким чином сума тижневого відрахування до фонду національного страхування буде: £200 – 12% і складе £24).

Після успішного закінчення стажування податки можна повернути! Всі інструкції щодо процедури повернення податків всі учасники отримають перед виїздом.

За детельною інформацією звертайтесь до навчально-практичного центру.