Навчально-практичний центр ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ"

Виробнича практика за кордоном – це поглиблення ваших професійних навиків у сфері сільського господарства, покращення рівня володіння іноземною мовою, безцінний досвід міжкультурного спілкування та додатковий заробіток для вас.

Відбір кандидата для участі в програмі практики за кордоном відбувається відповідно до «Положення про закордону практику» по коледжу.

Основі вимоги до кандидата:
• Вмотивованість та психологічна готовність до роботи за кордоном.
• Рівень володіння іноземною мовою, яка буде використовуватись під час роботи за кордоном(при умові контракту). В основному це англійська мова, але є країни з німецькою або французькою мовою спілкування. Основна вимога – розмовна мова, достатня для повсякденного та професійного спілкування за сільськогосподарською тематикою.
• Досвід роботи в сільському господарстві. Пригадайте, де ви проходили практики, можливо працювали вдома або під час літніх канікул у сфері сільськогосподарського виробництва. Ваша освіта теж вважається певним досвідом.

Для того, щоб практика за кордоном стала для вас реальністю треба пройти певні кроки:

Запишіться на співбесіду та підготуйтесь до неї.
Заздалегідь продумайте, для чого вам потрібна практика за кордоном, який у вас досвід в сільському господарстві та підготуйтесь до співбесіди іноземною мовою.

Пройдіть співбесіду.
Якщо ви попередньо записались, фахівці відділу запросять вас на найближчу співбесіду. За результатами співбесіди ви можете бути одразу відібрані для участі в програмі тої чи іншої практики, і в такому разі вам слід переходити до наступного етапу. Якщо за результатами співбесіди вам було рекомендовано покращити рівень володіння іноземною мовою або практичні навички, то вас запросять на наступну співбесіду. Використайте наданий час для того, щоб виправити недоліки. Отримати дозвіл завідуючого відділенням на таку практику.

Підготуйте комплект документів.
Відповідно до обраної вами програми вам буде надано перелік документів, які необхідно підготувати для участі в програмі практики за кордоном. Рекомендуємо заздалегідь отримати закордонний паспорт. Вам також треба заповнити анкету-заявку на участь у програмі практики за кордоном.

Отримайте розміщення.
Як тільки ви надали координатору програми повний комплект документів, ви отримаєте повідомленні від координатора з інформацією про ваше розміщення – тобто місце, термін та умови практики. Цю інформацію ви маєте повідомити фахівцю навчально-практичного центру для подальшого оформлення документів.
На цьому етапі вам треба остаточно погодити з завідуючим відділенням термін практики та, можливо, питання дострокової здачі сесії. До цього моменту часу ви повинні вирішити всі питання з достроковою здачею сесії, якщо є така необхідність.

Вирушайте на практику.
Всі формальності вирішені і ви готові їхати на практику. Щасливої дороги та нових вражень і досвіду!

По завершенні практики.
Ви маєте повернутись в Україну та приступити до навчання відповідно до дати практики затвердженої наказом директора коледжу. В перший день після вашого повернення повідомте фахівців з навчально-практичного центру, завідуючого відділенням та надайте звіт з проходження практики.